Таблет Microsoft Surface Go Model 1825, RAM 8GB LPDDR3, CPU Intel Pentium Gold 4415Y 1600MHz 2MB, Display 10", 1800x1200 3:2, USB Type-C, Intel HD Graphics 615, Camera WWAN IPS Touchscreen, A- клас
Възможни варианти
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
| Техническа характеристика на | |
| Процесор | Intel Pentium Gold 4415Y 1600MHz 2MB |
| RAM памет | 8GB LPDDR3 |
| Видео карта | Intel HD Graphics 615 |
| Дисплей | 10" |
| Резолюция | 1800x1200 3:2 |
| Интерфейси | USB Type-C, |
| Операционна система | Preinstalled with Windows 10 Pro |
| Други | Camera WWAN IPS Touchscreen |
| Статус | A- клас |
| Батерия Статус | Defect |
| Гаранция | 6 месеца |









