Лаптоп Lenovo ThinkPad W540 с процесор Intel Core i7, 4910MQ 2900MHz 8MB 4 cores, 8 threads, 15.6", RAM 16GB So-Dimm DDR3L, 256 GB 2.5 Inch SSD, А клас
Възможни варианти
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
| Техническа характеристика на | |
| Процесор | Intel Core i7, 4910MQ 2900MHz 8MB 4 cores, 8 threads |
| RAM памет | 16GB So-Dimm DDR3L, максимална поддържана 32 GB DDR3L 1333/1600 |
| Хард диск | 256 GB 2.5 Inch SSD |
| Видео карта | NVIDIA Quadro K2100M |
| Дисплей | 15.6" |
| Резолюция | 2880x1620 3K 16:9 |
| Оптично у-во | Slim DVD-RW |
| Интерфейси | USB 3.0, |
| Операционна система | Без операционна система |
| Други | Finger Print Extended battery Camera Mini DisplayPort IPS Thunderbolt Pantone Color Calibrator |
| Статус | А клас |
| Батерия Статус | OK |
| Гаранция | 12 месеца |




















