Лаптоп Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 с процесор Intel Core i5, 1135G7 2400MHz 8MB, 14", RAM 16GB So-Dimm DDR4, 256 GB M.2 NVMe SSD, A- клас
Преносим компютър подходящ за работа в офис или забавление. Балансиран подбор на компоненти, който позволява работа при различно натоварване. Възможно е да бъде с леки драскотини и почти незабележими следи от употреба. Засягат изцяло външния вид и не оказват влияние на функционалното му състояние . Забележките за взети предвид при определяне на цената.
| Техническа характеристика на | |
| Процесор | Intel Core i5, 1135G7 2400MHz 8MB |
| RAM памет | 16GB So-Dimm DDR4 |
| Хард диск | 256 GB M.2 NVMe SSD |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Дисплей | 14" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Интерфейси | USB 3.2 and USB Type-C/Thunderbolt, |
| Операционна система | Без ОС. Добави Win 11 от опциите за 25.56 € / 50 лв. |
| Други | Finger Print Camera HDMI IPS |
| Статус | A- клас |
| Батерия Статус | OK |
| Гаранция | 12 месеца |
























