Лаптоп Lenovo ThinkPad T420s с процесор Intel Core i7, 2640M 2800Mhz 4MB 2 cores, 4 threads, 14", RAM 8192MB So-Dimm DDR3, 250GB SATA, A клас
Възможни варианти
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
| Техническа характеристика на | |
| Процесор | Intel Core i7, 2640M 2800Mhz 4MB 2 cores, 4 threads |
| RAM памет | 8192MB So-Dimm DDR3, максимална поддържана 16 GB DDR3 1066/1333 |
| Хард диск | 250GB SATA |
| Видео карта | NVIDIA Quadro NVS 4200M |
| Дисплей | 14" |
| Резолюция | 1600x900 WSXGA 16:9 |
| Оптично у-во | Slim DVD-RW |
| Интерфейси | USB 3.0, |
| Операционна система | Без операционна система |
| Други | Fingerprint Reader Camera WWAN DisplayPort |
| Статус | A клас |
| Батерия Статус | OK |
| Гаранция | 12 месеца |




























