Сървър Dell PowerProtect DD6900, RAM 256GB RDIMM DDR4,HDD 2x 960GB 2.5 Inch SAS SSD,CPU 2x Intel Xeon 8-Core Silver 4208 2100MHz 11MB, LAN 4-port 10Gb SFP+ FlexibleLOM, 2x 1100W Platinum, A клас
Възможни варианти
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
| Техническа характеристика на | |
| Процесор | 2x Intel Xeon 8-Core Silver 4208 2100MHz 11MB |
| RAM памет | 256GB RDIMM DDR4 |
| Хард диск | 2x 960GB 2.5 Inch SAS SSD |
| Мрежова карта | LAN 4-port 10Gb SFP+ FlexibleLOM |
| Захранване | 2x 1100W Platinum |
| Кутия | Rack Mount 2U |
| Статус | A клас |
| Гаранция | 3 месеца |












