Компютър Lenovo ThinkStation P510 с процесор Intel Xeon Quad-Core E5 1620 v4 3500MHz 10MB, RAM 16GB RDIMM DDR4, A- клас
Възможни варианти
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
| Техническа характеристика на | |
| Процесор | Intel Xeon Quad-Core E5 1620 v4 3500MHz 10MB |
| RAM памет | 16GB RDIMM DDR4 |
| Оптично у-во | DVD-RW |
| Операционна система | Без операционна система |
| Други | NVIDIA Quadro M2000 4GB PCI-E 4xDisplayPort Card Reader |
| Кутия | Tower |
| Статус | A- клас |
| Гаранция | 12 месеца |


















