Компютър Lenovo ThinkStation P330 Gen 2 с процесор Intel Xeon 6-Core Е 2246G 3600MHz 12MB, RAM 16GB DDR4, A клас
Възможни варианти
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
| Техническа характеристика на | |
| Процесор | Intel Xeon 6-Core Е 2246G 3600MHz 12MB |
| RAM памет | 16GB DDR4 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Операционна система | Без операционна система |
| Други | NVIDIA Quadro P1000 4GB PCI-E 4xMini DisplayPort |
| Кутия | Slim Desktop |
| Статус | A клас |
| Гаранция | 12 месеца |



















