Лаптоп Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 с процесор Intel Core Ultra 5 135U up to 4.40GHz 12MB, 13.3", RAM 16GB LPDDR5X, A клас
Възможни варианти
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
| Техническа характеристика на | |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 135U up to 4.40GHz 12MB |
| RAM памет | 16GB LPDDR5X |
| Видео карта | Intel Graphics |
| Дисплей | 13.3" |
| Резолюция | 1920x1200 WUXGA 16:10 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Интерфейси | USB 3.2 and USB Type-C/Thunderbolt, |
| Операционна система | Без операционна система |
| Други | Fingerprint Reader Camera HDMI IPS |
| Статус | A клас |
| Батерия Статус | OK |
| Гаранция | 12 месеца |

















