All-In-One система HP ProOne 600 G1 с процесор Intel Core i3 4150 3500MHz 3MB, RAM 8GB So-Dimm DDR3L, A клас
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
| Техническа характеристика на | |
| Процесор | Intel Core i3 4150 3500MHz 3MB |
| RAM памет | 8GB So-Dimm DDR3L |
| Дисплей | 21.5" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Оптично у-во | Slim DVD-RW |
| Други | Camera Card Reader |
| Кутия | All-In-One |
| Статус | A клас |
| Гаранция | 6 месеца |









