Лаптоп HP EliteBook Folio 1040 G1 с процесор Intel Core i7 4600U 2100MHz 4MB, 14", RAM 8GB DDR3L Onboard+So-Dimm, A клас
Възможни варианти
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
| Техническа характеристика на | |
| Процесор | Intel Core i7 4600U 2100MHz 4MB |
| RAM памет | 8GB DDR3L Onboard+So-Dimm |
| Видео карта | Intel HD Graphics 4400 |
| Дисплей | 14" |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Интерфейси | USB 3.0, |
| Операционна система | Без операционна система |
| Други | Fingerprint Reader Camera WWAN DisplayPort IPS Touchscreen |
| Статус | A клас |
| Батерия Статус | No Battery |
| Гаранция | 12 месеца |



















