Лаптоп Dell Precision 7760 с процесор Intel Core i7 11850H up to 4.8GHz 24MB, 17.3", RAM 64GB So-Dimm DDR4, A- клас
Възможни варианти
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
| Техническа характеристика на | |
| Процесор | Intel Core i7 11850H up to 4.8GHz 24MB |
| RAM памет | 64GB So-Dimm DDR4 |
| Видео карта | NVIDIA RTX A4000 |
| Дисплей | 17.3" |
| Резолюция | 3840x2160 4K UHD 16:9 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Интерфейси | USB 3.2 and USB Type-C/Thunderbolt, |
| Операционна система | Без ОС. Добави Win 11 от опциите за 25.56 € / 50 лв. |
| Други | Extended battery Camera HDMI Mini DisplayPort IPS |
| Статус | A- клас |
| Батерия Статус | OK |
| Гаранция | 12 месеца |























