All-In-One система Apple iMacPro 1,1 A1862 с процесор Intel Xeon 10-Core W 2150B 3.00GHz 23.75MB, RAM 64GB So-Dimm DDR4, A- клас
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
| Техническа характеристика на | |
| Процесор | Intel Xeon 10-Core W 2150B 3.00GHz 23.75MB |
| RAM памет | 64GB So-Dimm DDR4 |
| Дисплей | 27" |
| Резолюция | 5120x2880 5K UHD 16:9 |
| Оптично у-во | NO OD |
| Други | Camera Wi-Fi Card Reader |
| Кутия | All-In-One |
| Статус | A- клас |
| Гаранция | 6 месеца |









